
Keevitatud võrk, ruudukujuline, PVC kate, 16/1,2 mm, 1000 mm, L-25 m
| Default | |
| Kõrgus | 25 m |
| Pinnatöötlus | plast |
| Tip | Aretus ruudukujuline võrk |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 12x12 mm |
| Laius | 12 x 12 mm |
| Traadi läbimõõt | 1,2 mm |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x 25 m |
63.53€ /tk
Maksudeta: 52.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431235
- Kaal: 20.80kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023308835
- Riik: China