
PVC-kattega HEX traatvõrk 1000mm / 16mm / 1,0mm / 25m
| Default | |
| Kõrgus | 25 m |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | plast |
| Tip | Aretusvõrk |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 16 mm |
| Traadi läbimõõt | 0,9 mm |
| Üldpikkus (cm) | 100 |
| Aia kogupikkus (m) | 25 |
| Võrgu suurus (mm) | 16 |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x25 m |
32.02€ /m
Maksudeta: 26.46€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431008
- Kaal: 0.30kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023372874
- Riik: China