
Võrgustik GARDEN ZN 1000/12x12/0,8 mm, ruut, aed, aretus, pak. 25 m
| Default | |
| Kõrgus | 25 cm |
| Pinnatöötlus | Zn |
| Tip | Aretusvõrk |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 12x12 mm |
| Traadi läbimõõt | 0,8 mm |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x25 m |
53.36€ /tk
Maksudeta: 44.10€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431145
- Kaal: 12.80kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023304233
- Riik: China