
Võrgustik GARDEN ZN 1000/16x16/1,2 mm, kandiline, aed, aretus, pak. 25 m
| Default | |
| Kõrgus | 2500 mm |
| Pinnatöötlus | Zn |
| Tip | Aia aretusvõrk |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 16x16 mm |
| Traadi läbimõõt | 1,2mm |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x25 m |
79.41€ /tk
Maksudeta: 65.63€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431146
- Kaal: 24.00kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023304240
- Riik: China