
Võrgustik GARDEN ZN 1000/19x19/1,4 mm, kandiline, aed, aretus, pak. 25 m
| Default | |
| Kõrgus | 25 m |
| Pinnatöötlus | Zn |
| Tip | Aretus ruudukujuline võrk |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 19x19 mm |
| Traadi läbimõõt | 1,45 mm |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x5 m |
88.31€ /tk
Maksudeta: 72.98€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431147
- Kaal: 27.10kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023304257
- Riik: China