
võrk 4, PVC 19/1,4 mm, 1000 mm, L-25 m, aed
| Default | |
| Kõrgus | 25 m |
| Pinnatöötlus | plast |
| Tip | Aretusvõrk |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 19x19 mm |
| Traadi läbimõõt | 1,4 mm |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x25 m |
73.69€ /tk
Maksudeta: 60.90€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431011
- Kaal: 21.25kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023307128
- Riik: China