









Võrk EUROPLAST 1, 1800/100x50/2,20 mm, roheline, RAL 6005,, Zn+PVC, piirdeaed, pak. 25 m
| Default | |
| Kõrgus | 25 m |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | Tsingisulam, plastik |
| Tip | Aia võrk |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 100x50 m |
| Traadi läbimõõt | 2,20 m |
| Üldpikkus (cm) | 180 |
| Aia kogupikkus (m) | 25 |
| Võrgu suurus (mm) | 100x50 |
| Mõõde | 1,8x25 m |
95.29€ /tk
Maksudeta: 78.75€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 431180
- Kaal: 26.90kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023390601
- Riik: China