









Võrk EUROPLAST 1, 2000/100x50/2,20 mm, roheline, RAL 6005, Zn+PVC, piirdeaed, pak. 25 m
| Default | |
| Kõrgus | 25 m |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | Tsingisulam, plastik |
| Tip | Aia võrk |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 100x50 mm |
| Traadi läbimõõt | 2,20 mm |
| Üldpikkus (cm) | 200 |
| Aia kogupikkus (m) | 25 |
| Võrgu suurus (mm) | 100x50 |
| Aia kõrgus | 2.0 |
| Mõõde | 2x25 m |
100.37€ /tk
Maksudeta: 82.95€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431182
- Kaal: 28.80kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023390618
- Riik: China