



Võrk EUROPLAST 2, 1000/100x50/2,20 mm, roheline, RAL 6005,, Zn+PVC, piirdeaed, pak. 25 m
| Default | |
| Kõrgus | 25 m |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | ZN+PVC |
| Tip | Aia võrk |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 100x50 mm |
| Traadi läbimõõt | 2,20 mm |
| Üldpikkus (cm) | 100 |
| Aia kogupikkus (m) | 25 |
| Võrgu suurus (mm) | 100x50 |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x25 m |
45.74€ /tk
Maksudeta: 37.80€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431214
- Kaal: 15.30kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023393282
- Riik: China