
Võrk EUROPLAST 2, 1500/100x50/2,20 mm, roheline, RAL 6005, Zn+PVC, piirdeaed, pak. 25 m
| Default | |
| Kõrgus | 25 m |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | Tsink ja PVC |
| Tip | Aia võrk |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 100x50 mm |
| Traadi läbimõõt | 2,20 |
| Üldpikkus (cm) | 150 |
| Aia kogupikkus (m) | 25 |
| Võrgu suurus (mm) | 100x50 |
| Aia kõrgus | 1.5 |
| Mõõde | 1,5x25 m |
65.44€ /tk
Maksudeta: 54.08€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431113
- Kaal: 21.70kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023382859
- Riik: China