
Võrk EUROPLAST 3, 1000/50x50/2,20 mm, roheline, RAL 6005, Zn+PVC, piirdeaed, pak. 25 m
| Default | |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | Tsingisulam, plastik |
| Tip | Aia võrk |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 50x50 mm |
| Traadi läbimõõt | 2,20 mm |
| Üldpikkus (cm) | 100 |
| Aia kogupikkus (m) | 25 |
| Võrgu suurus (mm) | 50x50 |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x25 m |
71.79€ /tk
Maksudeta: 59.33€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431291
- Kaal: 20.50kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163010653
- Riik: China