
Võrk GARDEN HEX PVC 1000/13/0,9 mm, roheline, RAL 6005, kuusnurkne, aretus, pak. 25 m
| Default | |
| Kõrgus | 100 cm |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | plastkattega traat |
| Tip | Aretusvõrk |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | piirdeaedade, puuride, puude kaitse jaoks |
| Tīkls | 13 mm |
| Laius | 13 mm |
| Traadi läbimõõt | 0,9 mm |
| Üldpikkus (cm) | 100 |
| Aia kogupikkus (m) | 25 |
| Võrgu suurus (mm) | 13 |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x25 m |
31.13€ /m
Maksudeta: 25.73€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431006
- Kaal: 0.35kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023372867
- Riik: China