
Võrk GARDEN HEX ZN 1000/13/0,7 mm, kuusnurkne, aed, aretus, pak. 25 m
| Default | |
| Kõrgus | 25 m |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | tsink |
| Tip | Aretusvõrk |
| Värv | Tsingitud |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 13 mm |
| Traadi läbimõõt | 0,7 mm |
| Üldpikkus (cm) | 100 |
| Aia kogupikkus (m) | 25 |
| Võrgu suurus (mm) | 13 |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x25 m |
31.76€ /m
Maksudeta: 26.25€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431118
- Kaal: 0.42kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023370658
- Riik: China