
Võrk GARDEN HEX ZN 1000/20/0,7 mm, kuusnurkne, aed, aretus, pak. 50 m
| Default | |
| Kõrgus | 100 cm |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | Zn |
| Tip | Aretusvõrk |
| Värv | Tsingitud |
| Kasutamine | piirdeaedade, puuride, puude kaitse jaoks |
| Tīkls | 20 mm |
| Laius | 20 mm |
| Traadi läbimõõt | 0,7 mm |
| Üldpikkus (cm) | 100 |
| Aia kogupikkus (m) | 50 |
| Võrgu suurus (mm) | 20 |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1,50 m |
45.11€ /m
Maksudeta: 37.28€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 431095
- Kaal: 0.31kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023363100
- Riik: China