
Võrk GARDEN HEX ZN 1000/25/0,8 mm, kuusnurkne, aed, aretus, pak. 25 m
| Default | |
| Kõrgus | 25 m |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | Zn |
| Tip | Aretusvõrk |
| Värv | Tsingitud |
| Kasutamine | Välisilme |
| Tīkls | 25 mm |
| Laius | 1 m |
| Traadi läbimõõt | 0,8 mm |
| Üldpikkus (cm) | 100 |
| Aia kogupikkus (m) | 25 |
| Võrgu suurus (mm) | 25 |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 25 m |
27.95€ /m
Maksudeta: 23.10€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431121
- Kaal: 0.34kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023300709
- Riik: China