
Võrk GARDEN HEX ZN 500/13/0,7 mm, kuusnurkne, aed, aretus, pak. 10 m
| Default | |
| Kõrgus | 1000 cm |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | Zn |
| Tip | Aretusvõrk |
| Värv | Tsingitud |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 13 mm |
| Traadi läbimõõt | 0,7 mm |
| Üldpikkus (cm) | 50 |
| Aia kogupikkus (m) | 10 |
| Võrgu suurus (mm) | 13 |
| Aia kõrgus | 0.5 |
7.88€ /m
Maksudeta: 6.51€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431238
- Kaal: 0.21kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023324279
- Riik: China