
Võrk GARDEN HEX ZN 500/13/0,7 mm, kuusnurkne, aed, aretus, pakk. 5 m
| Default | |
| Kõrgus | 500mm |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | Zn |
| Värv | Tsingitud |
| Kasutamine | piirdeaedade jaoks |
| Tīkls | 13mm |
| Traadi läbimõõt | 0,7 |
| Üldpikkus (cm) | 50 |
| Aia kogupikkus (m) | 5 |
| Võrgu suurus (mm) | 13 |
| Aia kõrgus | 0.5 |
| Mõõde | 0,5x5 m |
4.24€ /tk
Maksudeta: 3.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431400
- Kaal: 1.15kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163086269
- Riik: China