
Võrk GARDEN PVC 1000/12,7x12,7/1,2 mm, roheline, RAL 6005, kandiline, aed, aretus, pakk. 5 m
Strend Pro tõugu keevitatud ruudukujuline võrk on valmistatud kvaliteetsest plastkattega traadist ning on vastupidav korrosioonile ja UV-kiirgusele. Suurepärane rasketes tingimustes. See sobib aedikute, puuride tarastamiseks või puude kaitsmiseks kahjurite eest. Võrgusilma laius: 12,7x12,7 mm, traadi paksus: 1,2 mm, mõõdud: 1x5 meetrit.
| Default | |
| Kõrgus | 5 m |
| Pinnatöötlus | Piirded |
| Tip | Aretusvõrk |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 12,7x12,7 m |
| Traadi läbimõõt | 1,2 mm |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x5 m |
13.35€ /tk
Maksudeta: 11.03€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431437
- Kaal: 3.88kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163086634
- Riik: China