
Võrk GARDEN PVC 1000/25x25/2,5 mm, roheline, RAL 6005, ristkülikukujuline, aed, aretus, pakk. 10 m
Strend Pro tõugu keevitatud ruudukujuline võrk on valmistatud kvaliteetsest plastkattega traadist ning on vastupidav korrosioonile ja UV-kiirgusele. Suurepärane rasketes tingimustes. See sobib aedikute, puuride tarastamiseks või puude kaitsmiseks kahjurite eest. Võrgusilma laius: 25x25 mm, traadi paksus: 2,5 mm, mõõdud: 1x10 meetrit.
| Default | |
| Kõrgus | 10 m |
| Pinnatöötlus | plast |
| Tip | Aretusvõrk |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 25x25 mm |
| Traadi läbimõõt | 2,5 mm |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x10 m |
54.63€ /tk
Maksudeta: 45.15€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431444
- Kaal: 25.50kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163086702
- Riik: China