
Võrk GARDEN PVC 1000/25x25/2,5 mm, roheline, RAL 6005, ristkülikukujuline, aed, aretus, pakk. 5 m
Strend Pro tõugu keevitatud ruudukujuline võrk on valmistatud kvaliteetsest plastkattega traadist ning on vastupidav korrosioonile ja UV-kiirgusele. Suurepärane rasketes tingimustes. See sobib aedikute, puuride tarastamiseks või puude kaitsmiseks kahjurite eest. Võrgusilma laius: 25x25 mm, traadi paksus: 2,5 mm, suurus: 1x5 meetrit.
| Default | |
| Kõrgus | 500 cm |
| Pinnatöötlus | plast |
| Tip | Aretusvõrk |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 25x25 mm |
| Traadi läbimõõt | 2,5 mm |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x5 m |
27.32€ /tk
Maksudeta: 22.58€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431440
- Kaal: 13.00kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163086665
- Riik: China