
Võrk GARDEN ZN 1000/16x16/1,2 mm, ruudukujuline, aed, aretus, pakk. 10 m
| Default | |
| Kõrgus | 1000 |
| Pinnatöötlus | tsink |
| Tip | Aretusvõrk |
| Kasutamine | tsink |
| Tīkls | 16x16 mm |
| Traadi läbimõõt | 1,2 mm |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x10 m |
33.67€ /tk
Maksudeta: 27.83€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431431
- Kaal: 9.30kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163086573
- Riik: China