









Värav METALTEC DUO 3580/1450/100x50 mm, kaheleheline, aed, roheline, ZN+PVC, RAL6005
Aia kaheleheline värav, mille keevitatud võrk on täidetud võrgusilmadega suurusega 50 x 100 mm ja traadi paksusega 3,5 mm. Posti läbimõõt on 76 mm. Viimistlus on tsink + PVC. Roheline värv.
Materjal: tsink + PVC
Mõõdud: 3580x1750 mm
Silmade suurus: 50x100 mm
Traadi paksus: 3,5 mm
Posti läbimõõt: 76 mm
Täidis: keevitatud võrk
Väravas sisaldab ka lukku, 3x võtit, kilpi, piirajat, 2x käepidet, pistikut, hinge, ühendusmaterjali, 2x postikorki
| Default | |
| Kõrgus | 1 450 mm |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | ZN+PVC |
| Tip | Kahekordne tiibvärav |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 50 x 100 mm |
| Laius | 3 580 mm |
| Traadi läbimõõt | 3,5 mm |
| Üldpikkus (cm) | 210 |
| Väravatiibade arv | Topeltleht |
| Võrgu suurus (mm) | 50x100 |
| Värava kogupikkus (cm) | 365,6 |
| Mõõde | 3580x1450 mm |
273.16€ /tk
Maksudeta: 225.75€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 432208
- Kaal: 38.92kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163036455
- Riik: China