





Värav METALTEC ECO 1000x1800 mm, aed, roheline, ZN+PVC
Keevitatud võrktäidisega aia üheleheline värav võrgusilma suurusega 50 x 50 mm ja traadi paksusega 4 mm. Viimistlus on tsink + PVC. Värvus roheline. Toote kõrgus = värava kõrgus maapinnast tiiva ülaosani.
Materjal: tsink + PVCMõõdud: 1000x1800 mmVõrgusilma suurus: 50x50 mmTraadi paksus: 4 mmTäidis: keevitatud võrk Ümmargune profiilraam (suletud)
Väravas on ka 3x varuvõti, 2x post koos reguleeritavate hingedega, purgilukk, plastikust käepide ja metallist värava piiraja.
| Default | |
| Kõrgus | 1 800 mm |
| Pinnatöötlus | ZN+PVC |
| Tip | Üheleheline värav |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 50 x 50 mm |
| Laius | 1 000 mm |
| Traadi läbimõõt | 4 mm |
| Mõõde | 1000x1800 mm |
165.17€ /tk
Maksudeta: 136.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 432201
- Kaal: 27.84kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163025596
- Riik: China