









Värav Strend Pro METALTEC DUO, 3580/1950/100x50 mm, antratsiit, kaheleheline, aeda, ZN+PVC, RA
Aia kaheleheline värav, mille keevitatud võrk on täidetud võrgusilmadega suurusega 50 x 100 mm ja traadi paksusega 3,5 mm. Posti läbimõõt on 76 mm. Viimistlus on tsink + PVC. Värv antratsiit.
Materjal: tsink + PVC
Mõõdud: 3580x1950 mm
Silmade suurus: 50x100 mm
Traadi paksus: 3,5 mm
Posti läbimõõt: 76 mm
Täidis: keevitatud võrk
Lukk ei kuulu kahelehelise värava paketti!
| Default | |
| Kõrgus | 1 950 mm |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | ZN+PVC |
| Tip | Kahekordne tiibvärav |
| Värv | antratsiit |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 50 x 100 mm |
| Laius | 3 580 mm |
| Traadi läbimõõt | 3,5 mm |
| Üldpikkus (cm) | 260 |
| Väravatiibade arv | Topeltleht |
| Võrgu suurus (mm) | 50x100 |
| Värava kogupikkus (cm) | 365,6 |
| Mõõde | 3580x1950 mm |
317.63€ /tk
Maksudeta: 262.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 432272
- Kaal: 46.85kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163037070
- Riik: China