
Aiapost METALTEс 38/2500/1,25 mm, roheline, RаL6005, Zn + pVc, kork
| Default | |
| Kõrgus | 250 cm |
| Materjal | Katsuda |
| Paksus (mm) | 1,25 |
| Pinnatöötlus | Tsingisulam, plastik |
| Tip | ümmargune post korgiga |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | võrgusilma külge |
| Läbimõõt (mm) | 38 |
| Laius | 3,8 cm |
| Pikkus (cm) | 250 |
| Mõõde | 38x2500x1,25 mm |
7.62€ /tk
Maksudeta: 6.30€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431280
- Kaal: 2.50kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163001378
- Riik: China