
Kronstein Strend Pro EUROSTANDARD, 40x200 mm, antratsiit, RAL7016, kruvidega, kruusaplaatidele
| Default | |
| Kõrgus | 20 cm |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | Katsuda |
| Tip | Hoidik alumise reha laudade jaoks |
| Värv | antratsiit |
| Kasutamine | Fikseerimine |
| Laius (cm) | 4 |
| Laius | 4 cm |
| Pikkus (cm) | 20 |
| Mõõde | 40x200 mm |
2.80€ /tk
Maksudeta: 2.31€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 432309
- Kaal: 0.32kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163055678
- Riik: Poland