
Kronstein Strend Pro EUROSTANDARD, 40x300 mm, antratsiit, RAL7016, isekeermestavate kruvidega, kruusaplaadile
| Default | |
| Kõrgus | 30 cm |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | Katsuda |
| Tip | Hoidik alumise reha laudade jaoks |
| Värv | antratsiit |
| Laius (cm) | 4 |
| Laius | 4 cm |
| Pikkus (cm) | 30 |
| Mõõde | 40x300 mm |
3.18€ /tk
Maksudeta: 2.63€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 432310
- Kaal: 0.99kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163055692
- Riik: Poland