
Post Strend Pro METALTEC, 48/2800/1,50 mm, roheline, ümmargune, kork, Zn+PVC, RAL6005
| Default | |
| Kõrgus | 280 cm |
| Materjal | Katsuda |
| Paksus (mm) | 1,50 |
| Pinnatöötlus | ZN+PVC |
| Tip | Kolonn ümmargune kork |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | Võrgusilmade juurde |
| Läbimõõt (mm) | 48 |
| Laius | 4,8 cm |
| Pikkus (cm) | 280 |
| Mõõde | 48/2800/1,50 mm |
12.58€ /tk
Maksudeta: 10.40€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431344
- Kaal: 4.75kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163036998
- Riik: China