
Tugialusklamber Strend Pro EUROSTANDARD, 60x40 mm, roheline, RAL6005, postidele paigaldamiseks
| Default | |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | Katsuda |
| Tip | Posti kinnitusjalg |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | Posti ankurdamine |
| Laius (cm) | 10,9 |
| Laius | 4 cm |
| Pikkus (cm) | 14,9 |
| Kolonni jaoks | 60x40mm |
| Mõõde | 60x40 mm |
7.37€ /tk
Maksudeta: 6.09€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 432232
- Kaal: 0.97kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163037117
- Riik: China