
Vahetükk 38mm paksus 1,25mm L-1750mm Metaltec
| Default | |
| Kõrgus | 175 cm |
| Materjal | Katsuda |
| Paksus (mm) | 1,25 |
| Pinnatöötlus | ZN+PVC |
| Tip | Traksidega |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | Ametikohtade stabiilsuse tagamine |
| Läbimõõt (mm) | 38 |
| Laius | 3,8 cm |
| Pikkus (cm) | 175 |
| Mõõde | 38/1750/1,25 mm |
6.74€ /tk
Maksudeta: 5.57€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431263
- Kaal: 2.03kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014064
- Riik: China