
Vahetükk 38mm paksus 1,50mm L-2000mm Metaltec
| Default | |
| Kõrgus | 220 cm |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | Tsingisulam, plastik |
| Tip | Traksidega |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | Ametikohtade stabiilsuse tagamine |
| Läbimõõt (mm) | 38 |
| Laius | 3,8 cm |
| Pikkus (cm) | 220 |
| Mõõde | 2200x38x1,25 mm |
9.53€ /tk
Maksudeta: 7.88€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431205
- Kaal: 2.51kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014071
- Riik: China