
Vahetükk Spacer Strend Pro METALTEC, Zn+PVC, roheline, RAL6005, 38/2500/1,25 mm
| Default | |
| Kõrgus | 250 cm |
| Materjal | Katsuda |
| Paksus (mm) | 1,25 |
| Pinnatöötlus | ZN+PVC |
| Tip | Traksidega |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | Võrgusilmade juurde |
| Läbimõõt (mm) | 38 |
| Laius | 3,8 cm |
| Pikkus (cm) | 250 |
| Mõõde | 38/2500/1,25 mm |
8.89€ /tk
Maksudeta: 7.35€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431345
- Kaal: 2.80kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163037032
- Riik: China