
Vahetükk Spacer Strend Pro METALTEC, Zn+PVC, roheline, RAL6005, 48/2200/1,25 mm
| Default | |
| Kõrgus | 220 cm |
| Materjal | Katsuda |
| Paksus (mm) | 1,25 |
| Pinnatöötlus | Tsingisulam, plastik |
| Tip | Traksidega |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | võrgusilma külge |
| Läbimõõt (mm) | 48 |
| Laius | 0,125 cm |
| Pikkus (cm) | 220 |
| Mõõde | 48x1,25x2200 mm |
10.81€ /tk
Maksudeta: 8.93€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 432084
- Kaal: 2.79kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023378968
- Riik: China