
Aiaprits DI MARTINO® 10, 8,50/10,75 l, 3 baari DI MARTINO
| Default | |
| Maht (l) | 8,50/10,75 |
| Materjal | plast |
| Pihustamise tüüp | mehaanik |
| Pihusti kõrgus | 450 cm |
| Ruumala | 8,50-10,75 l |
| Mahutavus (l) | 8,5/10,75 |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 3 |
| Pihusti pikkus | 900 cm |
| Rõhk | 3 bar |
| Düüsi tüüp | Reguleeritav |
| Pihustusrõhk (bar) | 3 |
| Teleskoopvarras | Jah |
| Leviala | 100/1 000 m<sup>2</sup> |
| Elektrijäätmed | EI |
| Pumba tüüp | Piestová |
35.09€ /tk
Maksudeta: 29.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 256599
- Kaal: 2.10kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522082703
- Riik: Italy