









Akupihusti Evika DJ100, 10 lit, 12V, liitiumaku
Akupihusti võimaldab pritsida ilma tarbetute viivitusteta, vajutades paaki käsitsi. - veekindel lüliti - lihtne käsitseda / vahetada akut - metallist teleskoopvarras - integreeritud vardahoidja Kasutamine: - põllumajanduses - aianduses - sealhulgas rihmad, 1 tk aku ja laadija - varuaku ostmise võimalus
| Default | |
| Pihustamise tüüp | Aku |
| Pinge | 10,8 V |
| Ruumala | 10 l |
| Hoovus | 0,9 A |
| Mahutavus (l) | 10 |
| Rõhk | 2,5 bar |
| Non-stop teenus | 210 min |
| Pihustusrõhk (bar) | 2,5 |
| Teleskoopvarras | Jah |
| Paagi mahutavus (l) | 10 |
| Aku maht (ah) | 2,5 |
| Aku pinge (V) | 10,8 |
| Vool | 1,15 l/min |
| Elektrijäätmed | EI |
| Vooluhulk l/min | Otsevoog: 1,15/min, nebulisatsioon: 0,81/min |
| Aku mahutavus | 2,5 Ah |
| Laadimisaeg (min) | 150 min |
| Pihustamise tööaeg | 2,5 h |
93.78€ /tk
Maksudeta: 77.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 256081
- Kaal: 4.01kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163002443
- Riik: China