
Pihusti DI MARTINO® Garden 12, 11,0/11,60 liitrit, nailon, DI MARTINO, teleskooptoruga
| Default | |
| Maht (l) | 11/11,60 |
| Materjal | plast |
| Pihustamise tüüp | mehaanik |
| Pihusti kõrgus | 450 cm |
| Ruumala | 11-11,6 l |
| Kangi pikkus | 105 cm |
| Mahutavus (l) | 11/11,6 |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 2/5 |
| Pihusti pikkus | 900 cm |
| Rõhk | 2-5 bar |
| Düüsi tüüp | Reguleeritav |
| Pihustusrõhk (bar) | 2/5 |
| Teleskoopvarras | EI |
| Kolvi | Nippeljooturid |
| Leviala | 500/1000 m<sup>2</sup> |
| Elektrijäätmed | EI |
| Pumba tüüp | Käsitsi |
47.19€ /tk
Maksudeta: 39.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 256600
- Kaal: 3.20kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522172503
- Riik: Italy