
Pihusti DI MARTINO® Garden 15, 13,5/14,25 l
| Default | |
| Maht (l) | 13,50/14,25 |
| Materjal | plast |
| Pihustamise tüüp | mehaanik |
| Pihusti kõrgus | 450 cm |
| Ruumala | 13,5-14,25 l |
| Kangi pikkus | 105 cm |
| Mahutavus (l) | 13,5 / 14,25 |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 3 |
| Pihusti pikkus | 900 cm |
| Rõhk | 2-5 bar |
| Düüsi tüüp | Reguleeritav |
| Pihustusrõhk (bar) | 2/5 |
| Teleskoopvarras | EI |
| Kolvi | Nippeljooturid |
| Leviala | 500/1 500 m2 |
| Elektrijäätmed | EI |
| Pumba tüüp | Piestová |
50.82€ /tk
Maksudeta: 42.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 256601
- Kaal: 3.40kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522173500
- Riik: Italy