
Pihusti DI MARTINO® GARDEN 1500, 1,30/1,50 l, 2 baari, 60°, NBR
| Default | |
| Maht (l) | 1,3/1,5 |
| Materjal | plast |
| Pihustamise tüüp | mehaanik |
| Pihusti kõrgus | 400 cm |
| Ruumala | 1,30-1,50 l |
| Mahutavus (l) | 1,5 |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 2 |
| Pihusti pikkus | 800 cm |
| Rõhk | 2 bar |
| Düüsi tüüp | Reguleeritav |
| Pihustusrõhk (bar) | 2 |
| Teleskoopvarras | EI |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Pumba tüüp | Piestová |
9.44€ /tk
Maksudeta: 7.80€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 256772
- Kaal: 0.42kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522005733
- Riik: Italy