
Pihusti DI MARTINO® GARDEN 2000, 1,80/2,50 l, 2 baari, 60°, NBR
| Default | |
| Maht (l) | 1,8/2 |
| Materjal | plast |
| Pihustamise tüüp | mehaanik |
| Pihusti kõrgus | 400 cm |
| Ruumala | 1,80-2,00 l |
| Mahutavus (l) | 2 |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 2 |
| Pihusti pikkus | 800 cm |
| Rõhk | 2 bar |
| Düüsi tüüp | Reguleeritav |
| Pihustusrõhk (bar) | 2 |
| Teleskoopvarras | EI |
| Elektrijäätmed | EI |
| Pumba tüüp | Piestová |
9.68€ /tk
Maksudeta: 8.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 256773
- Kaal: 0.43kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522005740
- Riik: Italy