
Pihusti DI MARTINO® Garden 7, 5,5/7,05 l, 3 baari, DI MARTINO
| Default | |
| Maht (l) | 5,5/7,05 |
| Materjal | plast |
| Pihustamise tüüp | mehaanik |
| Pihusti kõrgus | 450 cm |
| Ruumala | 5,5-7,05 l |
| Mahutavus (l) | 5,5/7 |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 3 |
| Pihusti pikkus | 900 cm |
| Rõhk | 3 bar |
| Düüsi tüüp | Reguleeritav |
| Pihustusrõhk (bar) | 3 |
| Leviala | 100/800 m2 |
| Elektrijäätmed | EI |
| Pumba tüüp | Käsitsi |
30.86€ /tk
Maksudeta: 25.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 256002
- Kaal: 1.80kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522090500
- Riik: Italy