
Pihusti DI MARTINO® RYSTAL 360, 1,80/2,00 l, 2 baari, 360°
Survepihusti sobib näiteks taimehooldusvahendite pihustamiseks. See on valmistatud kvaliteetsest vaigust. See paistab silma suurepärase funktsionaalsuse, survekindluse, tugevuse ja vastupidavuse poolest. Tänu painduvale sügavale torule võimaldab see ühtlast ja pidevat pihustamist iga nurga all. Ohutusnupp hoiab ära juhusliku kasutamise ja võimaldab pidevat väljastamist Reguleeritav vargusvastase lukuga otsik Painduv sukeldumistoru Reguleeritav otsik Tugevdatud vaiguvõll
| Default | |
| Maht (l) | 1,8/2 |
| Materjal | plast |
| Pihustamise tüüp | mehaanik |
| Pihusti kõrgus | 400 cm |
| Ruumala | 1,8-2 l |
| Mahutavus (l) | 1,8 /2 |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 2 |
| Pihusti pikkus | 800 cm |
| Rõhk | 2 bar |
| Düüsi tüüp | Reguleeritav |
| Pihustusrõhk (bar) | 2 |
| Teleskoopvarras | EI |
| Leviala | 360 kraadi |
| Elektrijäätmed | EI |
| Pumba tüüp | Käsitsi |
15.13€ /tk
Maksudeta: 12.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 256766
- Kaal: 0.39kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522005801
- Riik: Italy