
Pihusti dimartino® Alta 2000 VITON®, 1,8/2,0 lit
| Default | |
| Maht (l) | 1,8/2 |
| Materjal | plast |
| Pihustamise tüüp | mehaanik |
| Pihusti kõrgus | 400 cm |
| Ruumala | 1,8-2,0 l |
| Mahutavus (l) | 1,8/2 |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 3 |
| Pihusti pikkus | 800 cm |
| Rõhk | 2 bar |
| Düüsi tüüp | Reguleeritav |
| Pihustusrõhk (bar) | 2 |
| Teleskoopvarras | Jah |
| Elektrijäätmed | EI |
| Pumba tüüp | Käsitsi |
15.13€ /tk
Maksudeta: 12.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 256712
- Kaal: 0.47kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522077006
- Riik: Italy