
Pihusti dimartino® Alta 7000 VITON®, 5,5/7,0 l, 3 baari
Survepihusti professionaalseks kasutamiseks. Sobib õlide, määrdeainete, puhastusvahendite, katlakivieemaldusvahendite, pestitsiidide ja desinfektsioonivahendite pihustamiseks. Kaitseklapp ja rõhunäidik Pikendustarvik 65 cm Kinnitushoidik 130 cm vastupidav rihm Kolmekihiline kuuma- ja külmakindel voolik
| Default | |
| Maht (l) | 6/7,95 |
| Materjal | plast |
| Pihustamise tüüp | mehaanik |
| Pihusti kõrgus | 450 cm |
| Ruumala | 5,5-7,0 l |
| Mahutavus (l) | 5,5/7 |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 3 |
| Pihusti pikkus | 900 cm |
| Rõhk | 3 bar |
| Düüsi tüüp | Reguleeritav |
| Pihustusrõhk (bar) | 3 |
| Teleskoopvarras | Jah |
| Leviala | 100/500 m2 |
| Elektrijäätmed | EI |
| Pumba tüüp | Käsitsi |
48.40€ /tk
Maksudeta: 40.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 256713
- Kaal: 2.10kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522087111
- Riik: Italy