
Pihusti dimartino® Garden 5, 3,0/5,65 l, 3 baari DI MARTINO
| Default | |
| Maht (l) | 5,65 |
| Materjal | plast |
| Pihustamise tüüp | mehaanik |
| Pihusti kõrgus | 450 cm |
| Ruumala | 3-5,65 l |
| Mahutavus (l) | 3/5,65 |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 3 |
| Pihusti pikkus | 900 cm |
| Rõhk | 3 bar |
| Düüsi tüüp | Reguleeritav |
| Pihustusrõhk (bar) | 3 |
| Teleskoopvarras | Jah |
| Leviala | 100/500 m2 |
| Elektrijäätmed | EI |
| Pumba tüüp | Käsitsi |
29.04€ /tk
Maksudeta: 24.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 256034
- Kaal: 1.60kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522000769
- Riik: Italy