









Pihusti Evika Jc50, 5 l, 3,7 V, liitiumaku, laetav
Kerge, kompaktne ja võimas EVIKA akupihusti on mõeldud kahjulike putukate ja umbrohtude vastu võitlemiseks kasutatavate põllumajandus- ja aiakemikaalide pihustamiseks. Akupihusti on suurepärane alternatiiv manuaal- või bensiinivihmutitele. Saate seda lihtsalt ja mugavalt kasutada kodus oma aias, aga ka suurtes aedades, kus on ilu- või kasulikke taimi. Tänu sisseehitatud akule võimaldab see töötada kohtades, kus puudub juurdepääs vooluvõrku. Akupihusti võimaldab oluliselt vähendada töökoormust ja suuremat efektiivsust kui käsipihustite puhul. Pihusti üks suurimaid eeliseid on selle väike kaal, vaid 2,2 kg, nii et te ei väsi selle kasutamisel liiga palju. Pihustuspaagi maht on 5 liitrit, tööaeg aga 150 min. Sellel on mugav rihm ja teleskoopkäepide, mille pikkus on 26 - 42,5 cm. Seda laetakse kaasasoleva USB-kaabliga, adapter ei kuulu komplekti.
| Default | |
| Pihustamise tüüp | Aku |
| Pinge | 3,7 V |
| Ruumala | 5 l |
| Hoovus | 1 A |
| Kangi pikkus | 26-42,5 cm |
| Mahutavus (l) | 5 |
| Rõhk | 1,8 bar |
| Non-stop teenus | 150 min |
| Pihustusrõhk (bar) | 1,8 |
| Teleskoopvarras | Jah |
| Paagi mahutavus (l) | 5 |
| Aku maht (ah) | 2,5 |
| Aku pinge (V) | 3,7 |
| Vool | 0,25 l/min |
| Elektrijäätmed | EI |
| Vooluhulk l/min | Otsevoog: 0,49/min, atomiseerimine: 0,25 |
| Aku mahutavus | 2,5 Ah |
| Laadimisaeg (min) | 180 |
| Pihustamise tööaeg | 2,5 h |
52.64€ /tk
Maksudeta: 43.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 256854
- Kaal: 1.70kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163035816
- Riik: China