









Pihusti GDM® ROSY 12, 13 lit., taga
| Default | |
| Maht (l) | 13/14,15 |
| Materjal | plast |
| Pihustamise tüüp | mehaanik |
| Pihusti kõrgus | 450 cm |
| Ruumala | 13 l |
| Kangi pikkus | 70 + 40 cm |
| Mahutavus (l) | 13/14 |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 2-5 |
| Pihusti pikkus | 900 cm |
| Düüsi tüüp | Reguleeritav |
| Pihustusrõhk (bar) | 2/5 |
| Teleskoopvarras | Jah |
| Leviala | 500/1000 m<sup>2</sup> |
| Elektrijäätmed | EI |
| Pumba tüüp | Piestová |
55.66€ /tk
Maksudeta: 46.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 256354
- Kaal: 3.50kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522000219
- Riik: Italy