









Pihusti GDM® ROSY 16, 16 lit., taga
| Default | |
| Maht (l) | 16/17,95 |
| Materjal | plast |
| Pihustamise tüüp | mehaanik |
| Pihusti kõrgus | 450 cm |
| Ruumala | 16 l |
| Kangi pikkus | 70 + 40 cm |
| Mahutavus (l) | 16/18 |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 2-5 |
| Pihusti pikkus | 900 cm |
| Rõhk | 2/5 bar |
| Düüsi tüüp | Reguleeritav |
| Pihustusrõhk (bar) | 2/5 |
| Teleskoopvarras | Jah |
| Leviala | 500/1500 m<sup>2</sup> |
| Elektrijäätmed | EI |
| Pumba tüüp | Piestová |
57.11€ /tk
Maksudeta: 47.20€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 256355
- Kaal: 3.80kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522000325
- Riik: Italy