









Autokülmik Strend Pro, 2in1, 30 liitrit, 230V/12V, POLÜSTÜREENIsolatsioon
| Default | |
| Energiaklass | E |
| Maht (l) | 30 |
| Ruumala | 30 l |
| isolatsioon | Polüstüreenist tihendusvaht |
| Toiteplokk | 230 / 12 V |
| Mõõtmed WxDxH (cm) | 43x30x42 |
| Maksimaalne jahutusvõimsus | 15 ± 3 °C |
| Maksimaalne küttevõimsus | 55 ± 10 °C |
| Kliima klass | N, SN |
| Aastane energiatarbimine | 66 kWh/aastas |
87.04€ /tk
Maksudeta: 71.93€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 802372
- Kaal: 5.60kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163025312
- Riik: China