









Autokülmik Strend Pro, 2x1, 24 liitrit, 230V/12V, polüuretaanist isolatsioon
| Default | |
| Energiaklass | E |
| Maht (l) | 24 |
| Ruumala | 24 l |
| isolatsioon | Polüuretaanist tihendusvaht |
| Toiteplokk | 230 / 12 V |
| Mõõtmed WxDxH (cm) | 40x30x44 |
| Külmiku tüüp | Kaasaskantav |
| Maksimaalne jahutusvõimsus | 15 ± 3 °C |
| Maksimaalne küttevõimsus | 55 ± 10 °C |
| Kliima klass | N, SN |
| Aastane energiatarbimine | 78,1 kWh/aastas |
88.31€ /tk
Maksudeta: 72.98€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 802371
- Kaal: 5.50kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163025305
- Riik: China