







Kinnitusrihm Strend Pro TRS-402, põrkmehhanismiga rihm, 30 mm, L-5 m, max. 800 kg, pakk. 2 tk
| Default | |
| Kandevõime (kg) | 800 |
| Tip | Rihm |
| Kaal | 1,77 kg |
| Läbimõõt (mm) | 30 |
| Laius | 30 mm |
| Tõmbetugevus (LC) | 400 kg |
| Pikkus (m) | 5 |
| Tugevus pärast mähkimist (2x LC) | 800 kg |
| Kinnitustehnoloogia tüüp | Ratchet |
19.06€ /tk
Maksudeta: 15.75€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 217586A
- Kaal: 1.85kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023313716
- Riik: China